PLATÍ TO – podzimní camp MUSADO 9/2021 bude realizován !!!

Vážení, HQ WMA pořádá ve dnech 23. – 26. září 2021 tréninkový camp pro všechny studenty a instruktory MUSADO (TM i MCS). Akce je koncipována jako ,,Přátelské znovu setkání členů WMA“ po dvou letech nečekaného šílenství s pandemií COVID 19. Srdečně zveme všechny příznivce našeho bojového umění a to i s rodinnými  příslušníky.

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

Místo akce: https://www.kempbrdy.cz/

Termín možného pobytu: 23. 09. od 17 hod. do 26. 09. 2021.
Strava: Plná penze (od páteční snídaně do nedělního oběda).
Ceník: https://www.kempbrdy.cz/homepage/cenik

NUTNÉ PREVENTIVNĚ S SEBOU: Doklad o očkování 2/2 (covid pass) nebo aktuální PCR Covid test (sledujte aktuální nařízení vlády ČR).

Závazné přihlášky zasílejte prosím e-mailem na wmaprague@gmail.com a to nejpozději do 31.08.2021. Uveďte vždy celé jméno, objednávku pobytu a stravy (od–do), název svého klubu MCS nebo školy TM, případně zvláštní osobní požadavky. Zálohu ve výši 1.000,-Kč zašlete na účet WMA č.: 2200408536/2010 FIO Bank, taktéž do 31.08.2021. Doplatek bude vybírán při příjezdu. Storno přihlášky je možné pouze do 7 dnů před akcí. Za dodržení organizačních pokynů předem děkujeme.

PROGRAM:

– především kolektivní pohoda, klídek a jazz,

– možná budou i nějaké tréninky MUSADO a případně i technické zkoušky,

– předání ocenění WMA zasloužilým členům,

– promítání staronových ftipných foto / video (každý může dodat svoje soubory),

– rodinné nákupy v MUSADO SHOP,

– nějaká ta překvapení (např. baf-baf na chodbě).

CO S SEBOU:

Platný průkaz WMA, osvědčení Covid, oblečení na výcvik, cvičné zbraně, opasek, bojové chrániče, hudební nástroj, plavky, peníze, a hlavně dobrou náladu.

Na Vaši účast se těší organizační tým HQ WMA a KWANSA.

Předejte prosím tuto pozvánku spolubojovníkům ve Vašem dosahu.

PS: Změna vyhrazena (nikdo zatím neví, jak to bude na podzim s Covidem). Sledujte proto průběžně naše stránky www.musadocz.cz