Akce WMA 2019 k ,,30″ (TM+MMCS)

16.-19.05.2019 – Camp Věšín. Výcvikové soustředění členů WMA a pozvaných (vašich-našich) hostů / nutná závazná přihláška – formulář WMA. Pozvánka s podrobnostmi bude na webu WMA. Program: Výcvikové aktivity k ,,30″ pod mým vedením / KW.

NOVÉ: 17.–18. 8: 4. klub MMCS v M. Třebové pořádá u příležitosti ,,30″ závod 5 členných družstev, jehož výtěžek bude věnován do centra dětské onkologie v PCE kraji. Program: přesuny, orientace, první pomoc, střelba, práce na laně, prvky přežití, MUSADO. Propozice budou brzy následovat. M. Jahoda.

03.-06.10.2019 – Výroční camp Nečtiny. Soustředění členů WMA a pozvaných (vašich-našich) hostů u příležitosti ,,30 let MUSADO v ČR” / nutná závazná přihláška – formulář WMA. Pozvánka s podrobnostmi bude na webu WMA. 

Žádost: Přihlášky zasílejte na e-mail WMA vždy co nejdříve, nejpozději 30 dní před termínem. Na každou akci se podle počtu zájemců tvoří specifický program, zajišťuje se ubytování, stravování, výcvikový materiál atd. a je s tím tedy dost práce. Předem díky. ZMĚNA VYHRAZENA – sledujte web WMA.